Главное содержание

W dniu 6 marca 2016 r.  w ramach programu „Walka z narkomanią poprzez organizowanie zajęć sportowo – rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży – mieszkańców Gminy Dydnia” – zorganizowano zawody  w tenisie stołowym o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dydnia.

Turniej tenisa stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dydnia zorganizowany w ramach akcji „Walka z narkomanią poprzez organizowanie zajęć sportowo rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży – mieszkańców Gminy Dydnia” przeszedł już do historii. Jak co roku liczna grupa sympatyków „ping ponga” zebrała się w Zespole Szkół w Dydni w niedziele 6 marca. Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonali Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pan Jacek Adamski oraz Pan Piotr Szul Przewodniczący Rady Gminy Dydnia, który objął Honorowy Patronat nad Turniejem. Zawodnicy podzieleni na cztery kategorie wiekowe rozgrywali swoje mecze w systemie pucharowym, najliczniejszą grupą była kategoria do 16 lat, w której rywalizowało aż 29 zawodników. Rozstrzygnięcie Turnieju prezentuję się następująco:

Kategoria do 16 lat:
1. Kulon Dominik
2. Pytlowany Paweł
3. Sąsiadek Sylwester

Kategoria od 17 do 22 lat:
1. Sabat Robert
2. Pilszak Michał
3. Dymnicki Mateusz

Kategoria od 23 do 34 lat:
1. Dymnicki Tomasz
2. Myćka Piotr
3. Jatczyszyn Karol

Kategoria powyżej 34 lat:
1. Klimowicz Daniel
2. Sawczak Henryk
3. Cierpiak Ireneusz

Pamiątkowe Puchary oraz nagrody rzeczowe wręczyli Przewodniczący Rady Gminy Dydnia Pan Piotr Szul oraz Dyrektor GOK w Dydni Pan Jacek Adamski. Dziękujemy Zespołowi Szkół w Dydni za pomoc w organizacji oraz Zespołowi Szkół w Niebocku za udostępnienie stołów do tenisa.

Maciej Oleniacz