Главное содержание

W dniu 8 marca 2016 r. w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej odbył się uroczysty koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Organizatorami koncertu była męska część grona pedagogicznego.

W tak wyjątkowym dniu, licznie zgromadzone Panie mogły poczuć się wyjątkowo, gdyż wśród wykonawców byli sami mężczyźni, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Podczas koncertu można było usłyszeć zróżnicowany repertuar wykonany na fortepianie, akordeonie, gitarze, saksofonie i klarnecie. Koncert poprowadził Pan Tomasz Putrzyński.
Swoją obecnością zaszczycili nas znamienici goście Pan Wójt - Jerzy F. Adamski, Sekretarz Gminy - Beata Czerkies, Przewodniczący Rady Gminy - Piotr Szul, Rada Rodziców z Przewodniczącym Henrykiem Siwieckim na czele, a także licznie zgromadzona publiczność uczniów i rodziców. Dla wszystkich Pań, na ręce Pani Dyrektor piękne życzenia i bukiety kwiatów złożył Pan Wójt - Jerzy F. Adamski, Henryk Siwiecki, a także, w imieniu wszystkich pracowników Szkoły - Tomasz Putrzyński.
Na zakończenie koncertu Panowie wspólnie zaśpiewali Wszystkim Paniom głośne "sto lat" i wręczyli kwiaty.