Главное содержание

‘’Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się do akcji zbiórki makulatury.  Dzięki temu zostanie wybudowana dwunasta studnia w Kamerunie. To wspaniały dar i szansa na lepsze życie” – takimi słowami zwrócił się do wszystkich, którzy włączyli się do akcji, Pan Ryszard Łuczyk – koordynator akcji działający w Grupie Charytatywnej, której jednym z działań jest spełnianie ważnego uczynku miłosierdzia „spragnionych napoić”.

Również Szkolne Koło Caritas w Niebocku dziękuje  mieszkańcom, szkołom, parafiom,  jednostkom straży pożarnej gminy Dydnia za tak wspaniały odzew, którego efektem jest ok. 10 ton zebranej makulatury.  Dziękujemy  również  gospodarzowi gminy – wójtowi Jerzemu F. Adamskiemu za otwarcie, życzliwość, pośrednictwo między organizacjami w gminie, aby nasza akcja mogła przebiegać sprawnie i z tak wspaniałym efektem.

Samorząd Szkolnego Koła Caritas w Niebocku