Главное содержание

mapa

Zawiadamiam

o dyskusji publicznej, nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dydnia, która odbędzie się w dniu 17 grudnia 2020 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Dydni, Dydnia 224, 36-204 Dydnia, w sali narad na parterze, o godzinie 13:00.
Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną i istniejące obostrzenia prawne, prosimy zainteresowanych, którzy chcieliby osobiście uczestniczyć w debacie o telefoniczne zgłoszenie pod nr tel.13 430 81 52.

Informuję, że istnieje możliwość zdalnego uczestnictwa w dyskusji, uwarunkowana wcześniejszym zgłoszeniem  i podaniem adresu email, na który zostanie przesłany link do debaty.
Dyskusja będzie także transmitowana na stronie urzędu Gminy Dydnia.
Istnieje także możliwość wcześniejszego przesłania pytań dot. zapisów SUiKZP (do dnia 16 grudnia br., na adres e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.). Odpowiedź na złożone pytania, zostanie udzielona w czasie dyskusji.
Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, w miarę możliwości proszę o skorzystanie z elektronicznych form uczestnictwa w debacie.

Z poważaniem

Wójt Gminy Dydnia
Alicja Pocałuń

0
0
0
s2sdefault