Главное содержание

szczepienia

Od wtorku 23 marca 2021 r. rusza rejestracja na szczepienia dla osób w wieku 60 lat i powyżej (roczniki do 1961).
W Gminie Dydnia szczepienia odbywają się w Wiejskim Domu Kultury w Dydni. Obsługiwane są one przez Centrum Medyczne MEDYK. Rejestracji należy dokonywać pod numerem 517 194 743 (www.medyk.rzeszow.pl).

Dodatkowo na szczepienie można zarejestrować się:
• Telefonicznie poprzez bezpłatną, całodobową infolinię – 989
• Wysyłając SMS o treści SZCZEPIMY SIE na numer 880 333 333 (w odpowiedzi zwrotnej zostanie przesłana instrukcja dotycząca kolejnych kroków)
• Przez Internet, rejestrując się na platformie pacjent.gov.pl
Aby się zarejestrować konieczne będzie podanie swoich danych osobowych, numeru pesel oraz telefonu kontaktowego.
Ponadto mieszkańcy Gminy Dydnia mający trudność w dotarciu do punktu szczepień, mogą skorzystać ze specjalnie zorganizowanego transportu. Aby umówić się na transport należy zadzwonić pod nr 697 977 159.