Главное содержание

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „ZIEMIA BRZOZOWSKA”
zaprasza do udziału w otwartych konsultacjach społecznych a opracowania STRATEGII ROZWOJU LOKALNEGO, która będzie realizowana w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Spotkania konsultacyjne przeprowadzone będą w celu uzyskania informacji o potrzebach i oczekiwaniach mieszkańców, co pozwoli określić kierunki wsparcia i założenia rozwoju naszego obszaru, które należy uwzględnić w tworzonej strategii.
Na spotkania zapraszamy mieszkańców gmin wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania: BRZOZÓW, DOMARADZ, DYDNIA, HACZÓW, JASIENICA ROSIELNA I NOZDRZEC.
Zapraszamy reprezentantów 4 sektorów: publicznego, społecznego, gospodarczego oraz mieszkańców tj: lokalnych liderów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, ośrodków kultury, stowarzyszeń, fundacji, związków wyznaniowych, Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych, lokalnych przedsiębiorców, rolników, osoby bezrobotne oraz wszystkich zainteresowanych przyszłością i rozwojem naszego obszaru, w tym również pozyskiwaniem środków w nowym okresie programowania 2014-2020.
Opinie i uwagi uzyskane od Państwa podczas spotkań konsultacyjnych posłużą nam do identyfikacji najważniejszych problemów i potrzeb oraz przygotowania nowej Strategii Rozwoju Lokalnego.

Terminy konsultacji w poszczególnych gminach:
Gmina Haczów: 06.10.2015 r. godz. 10:00 - HACZÓW (sala narad Urzędu Gminy)
Gmina Jasienica R.: 06.10.2015 r. godz. 13:30 - JASIENICA ROSIELNA (sala konferencyjna GOPS)
Gmina Dydnia: 08.10.2015 r. godz. 10:00 - DYDNIA (sala narad Urzędu Gminy)
Gmina Nozdrzec: 08.10.2015 r. godz. 13:30 - NOZDRZEC (sala narad Urzędu Gminy)
Gmina Domaradz: 09.10.2015 r. godz. 10:00 - DOMARADZ (sala narad Urzędu Gminy)
Gmina Brzozów: 09.10.2015 r. godz. 13:30 - BRZOZÓW (sala narad Urzędu Miejskiego)

Program spotkań:
1. Wprowadzenie do pracy nad strategią.
2. Perspektywa rozwoju obszaru działania LGD „Ziemia Brzozowska" w ramach inicjatywy LEADER.
3. Identyfikacja problemów i potrzeb społeczności lokalnych.
4. Analiza czynników rozwojowych.
5. Sformułowanie propozycji celów szczegółowych.

LGD - Zaproszenie