Главное содержание

Szanowni Rolnicy,
W roku 2016 już po raz trzynasty możecie Państwo ubiegać się o przyznanie płatności bezpośrednich, płatności ONW i płatność rolnośrodowiskowych, dlatego też przypominam, że wnioski o przyznanie tych płatności można składać na jednym formularzu od 15 marca do 16 maja 2016 roku. Wnioski można przesłać pocztą lub złożyć je osobiście w biurach powiatowych Agencji w godzinach od 7.30 do 15.30.

Złożenie wniosku po 16 maja ale przed 10 czerwca 2016 roku skutkować będzie pomniejszeniem płatności o 1% za każdy dzień roboczy opóźnienia.
Zachęcam zatem do terminowego składania wniosków do Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i nie odkładanie złożenia wniosku na ostatnią chwilę.

Anna Chrupek
Kierownik Biura Powiatowego