Hlavná obsah

eternit

W nawiązaniu do ogłoszonego przez WFOŚiGW w Rzeszowie naboru wniosków o dofinansowanie usuwania azbestu informuje się, że osoby zainteresowane usunięciem wyrobów zawierających azbest proszone są o zgłoszenie się do Urzędu Gminy w Dydni pok. 106.  Zgłoszenia będą przyjmowane do 26 lipca 2019 r.

Zgłoszenia należy dokonywać w formie pisemnej. W informacji należy podać imię i nazwisko, numer domu i miejscowość, numer telefonu do kontaktu, rodzaj wyrobów zawierających azbest (np. płyty eternitowe), przybliżoną ilość w szt. płyt eternitowych. Dofinansowanie uzależnione będzie od ilości pozyskanych środków. O otrzymaniu dofinansowania decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie nie jest równoznaczne z otrzymaniem dofinansowania. Termin 26 lipca podyktowany jest faktem, że Gmina Dydnia musi opracować wniosek o dofinansowanie.

Wójt Gminy Dydnia

Wzór zgłoszenia