Hlavná obsah

Prezydent

9 grudnia 2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedził Brzozów. Spotkanie z mieszkańcami powiatu brzozowskiego odbyło się w budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie. Wójt Gminy Dydnia Alicja Pocałuń powitała Prezydenta w imieniu samorządowców ziemi brzozowskiej, a także w imieniu mieszkańców Gminy Dydnia. Bukietem kwiatów powitały Prezydenta również dzieci z Gminy Dydnia, członkowie kapeli ludowej Młoda Przepióreczka- Gabriela Kułak, Natalia Sokołowska i  Antoni Sabat.

Podczas spotkania Prezydent wygłosił przemówienie, w którym odniósł się do historii i tradycji naszego regionu, a także opowiedział o realizowanych obecnie inwestycjach i o przyszłych założeniach rozwojowych.