Hlavná obsah

smart plac

Gminny Ośrodek Kultury Bibliotek, Promocji i Wypoczynku w Dydni zaprasza na „Mini Smart Plac”, który znajduje się przed budynkiem Ośrodka Kultury w Dydni. Został wykonany tuż przed wakacjami z myślą o dzieciach z terenu Gminy Dydnia, które spędzają czas na świeżym powietrzu.

Namalowane na asfalcie kolorowe linie, gry podwórkowe (między innymi gra „klasy”) mają za zadanie uatrakcyjnić spędzany wolny czas naszych dzieci. Zapraszamy do skorzystania z tych „kolorowych” zabaw  na placu. Prosimy również o zachowanie wszelkich środków ostrożności oraz zasad bezpieczeństwa w związku obowiązującym w Polsce stanem epidemii koronawirusa. Stosujmy się do wszystkich zaleceń Ministra Zdrowia i GIS. Miłej Zabawy!