Hlavná obsah

Od poniedziałku tj. 24 sierpnia 2015 r. w Gminie Dydnia każdy chętny i zainteresowany szybkim uzyskaniem dostępu do lokalnych, krajowych i zagranicznych ofert pracy może to zrobić przychodząc do Urzędu Gminy w Dydni (pok. 100) i skorzystać nieodpłatnie ze stanowiska „Kiosku z pracą”. Wszystko dzięki współpracy Grupy kapitałowej „Loyd – Inwestycje i zarządzanie” i Urzędu Gminy w Dydni.

W „Kiosku z pracą” przedstawione są oferty pracy z okolicy i nie tylko. Jeżeli któraś z nich wyda się nam interesująca, możemy się do niej zgłosić, pozostawiając swój numer telefonu. Wówczas skontaktuje się z nami konsultant do spraw zatrudnienia, który przeprowadzi krótką, niestresującą rozmowę rekrutacyjną. „Kioski z pracą” to projekt firmy Loyd S.A., która we współpracy z władzami samorządowymi uruchomiła blisko 70 takich stanowisk na południu Polski.
„Kioski z pracą” to specjalnie przygotowany przez Loyd S.A. program instalowany na ogólnodostępnych miejskich urządzeniach informacyjnych. Dzięki „Kioskom z pracą” osoby szukające zatrudnienia będą mogły zapoznać się z aktywnymi ofertami pracy z regionu, z Polski oraz z zagranicy. Obsługa oprogramowania jest bardzo prosta i intuicyjna, nie sprawi kłopotów osobom nieznającym specyfiki pracy z komputerem.
- „Osoby zainteresowane podjęciem pracy będą mogły wprowadzić do systemu swój numer telefonu. Następnie konsultanci firmy Polski HR skontaktują się telefonicznie z taką osobą, przeprowadzą z nią wstępna rozmowę rekrutacyjną i zapiszą kandydata w bazie. W momencie gdy w systemie pojawi się odpowiednia dla niego oferta, przedstawiciel Polskiego HR ponowi kontakt i zaprosi do udziału w dalszej rekrutacji” – komentuje Bartosz Kaczmarczyk, Prezes Grupy Kapitałowej Loyd S.A.

Kiosk z parcą