Hlavná obsah

4 września 2016 r. na stadionie sportowym w Jasienicy Rosielnej odbyły się XVII Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze o Puchar Starosty Brzozowskiego. W zawodach udział wzięło 21 ekip z powiatu brzozowskiego.

W grupie młodzieżowej dziewcząt drużyna z OSP Dydnia zajęła II miejsce, natomiast chłopcy V miejsce. W grupie C - drużyna kobiet z Wydrnej zajęła IV miejsce, zaś w grupie seniorów /grupa- A/ drużyna z Grabówki – nie ukończyła  konkurencji - ćwiczenia bojowego, w rezultacie została niesklasyfikowana.
Organizatorami zawodów był Starosta Brzozowski, Komendant Powiatowy PSP w Brzozowie, Wójt Gminy Jasienica Rosielna, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP w Brzozowie, Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP w Jasienicy Rosielnej.

fot. D. Kierek