Hlavná obsah

Gminny Ośrodek Kultury w Dydni chcąc zagospodarować wolny czas dzieciom i młodzieży zorganizował dla nich zajęcia podczas ferii zimowych.

W dniu 22 stycznia 2017 r. o godz. 12:00 zorganizowano kolejną edycję turnieju FIFA 15. Do turnieju zgłosiło się 11 zawodników. Po emocjonujących rozgrywkach pierwsze 3 miejsca zdobyli: Adrian Tabisz, Piotr Strzałka, Kamil Klimowicz.

W dniu 24 stycznia odbył się wyjazd na ślizgawkę  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. Z tej propozycji spędzenia wolnego czasu najbardziej zadowoleni byli młodzi ludzie z Witryłowa, Końskiego oraz Niewistki.

Na zakończenie ferii w dniu 29.01.2017 roku odbył się II Gminny Turniej Piłkarzyków Stołowych. Do turnieju rozgrywanego w dwóch kategoriach - kategoria do 16 lat oraz kategoria powyżej 17 lat OPEN – zgłosiło się o 8 drużyn.

W rywalizacji „każdy z każdym” bezkonkurencyjni w kategorii do 16 lat okazali się zawodnicy z Niewistki – Jakub Gładysz oraz Bartosz Glazer, natomiast w kategorii „OPEN” zawodnicy z Krzywego – Robert Bocoń oraz Wojciech Bok.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
KATEGORIA do 16 lat
1 MIEJSCE – zespół Szyszka i Gargul – Jakub Gładysz, Bartosz Glazer – Niewistka
2 MIEJSCE – zespół Team Wójcik - Wojciech Wójcik, Przemysław Wójcik – Niewistka
3 MIEJSCE – zespół Memesis – Michał Czopor, Piotr Czopor – Dydnia

KATEGORIA powyżej 17 lat OPEN
1 MIEJSCE – zespół OSP Krzywe – Robert Bocoń, Wojciech Bok – Krzywe
2 MIEJSCE – zespół Bad Boys – Robert Sabat, Tomasz Marczak- Niewistka/Krzemienna
3 MIEJSCE – zespół Turoń Team – Marcin Turoń, Radosław Kraczkowski– Krzywe

W turnieju udział wzięli również: zespół OSP Obarzym – Artur Wnorowski, Dawid Hawrylak; zespół Bok Ekipa – Daniel Bok, Mateusz Bok

Wojciech Wojnar