Hlavná obsah

Brzozowscy policjanci przestrzegają mieszkańców przed oszustami, którzy podając się za pracowników administracji wykorzystują chwilową nieuwagę swoich potencjalnych ofiar i kradną im pieniądze.

Sposób działania oszusta: nieznany mężczyzna podając się za hydraulika w jednym z mieszkań sprawdzał ciśnienie wody w kranie. Następnie zapytał właścicielkę czy nie ma przypadkiem rozmienić 200 zł . Gdy pokrzywdzona podeszła do szafki, by to sprawdzić, mężczyzna wykorzystał to i ponownie nakazał kobiecie wrócić do łazienki, by nalała wody do wanny. Wtedy wykorzystując jej chwilową nieobecność opróżnił szafkę z oszczędności kobiety i w pośpiechu opuścił mieszkanie.
Policjanci apelują do mieszkańców powiatu brzozowskiego, aby zachowali szczególną ostrożność w kontaktach z osobami obcymi i pod żadnym pozorem nie wpuszczali obcych do swoich domów.