Hlavná obsah

strategia

Szanowni Państwo!
Trwają prace nad opracowaniem „Strategii Rozwoju Gminy Dydnia na lata 2021 - 2030".  To najważniejszy dokument wyznaczający kierunki rozwoju naszej gminy na kolejne lata. Jego zapisy będą miały decydujący wpływ na działania podejmowane w celu zaspokajania potrzeb lokalnej wspólnoty, a w efekcie – na jakość życia mieszkańców. Dlatego niezbędne jest poznanie Państwa opinii, dotyczących codziennych, ważnych dla każdego spraw, takich jak: usługi komunalne i społeczne, polityka gospodarcza oraz turystyka i promocja.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Dydnia do włączenia się w tworzenie Strategii poprzez wypełnienie anonimowej ankiety.
Od 4 do 27 września ankietę można będzie wypełnić on-line po adresem:
W wersji papierowej ankietę będzie można pobrać w Urzędzie Gminy Dydnia  - Biuro Obsługi Klienta, będzie także do odebrania podczas zebrań wiejskich zaplanowanych na wrzesień  br.
Wypełnione ankiety w formie papierowej można będzie składać u Sołtysów lub w Urzędzie Gminy Dydnia do 25 września br.
Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu!