Hlavná obsah

„Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Dydnia na lata 2016-2025” określa cele, kierunki i działania we wszystkich obszarach szeroko definiowanej polityki społecznej, które Gmina Dydnia realizuje w celu rozwiązywania problemów społecznych.

Wszyscy zainteresowani mają możliwość zapoznania się z treścią Strategii:
- na stronie internetowej Urzędu Gminy w Dydni – www.gminadydnia.pl
- w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, parter pok. 9 w godzinach pracy Urzędu.
Informacja o konsultacjach została zamieszczona na stronie internetowej Gminy Dydnia oraz na Tablicy Ogłoszeń Urzędu Gminy w Dydni.
Opinie i uwagi do „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Dydnia na lata 2016-2025” można składać wyłącznie na stosownym formularzu w terminie od 27.11.2015 r. do 10.12.2015r. w formie:
1) korespondencji elektronicznej e-mail na adres Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. tytule maila należy wpisać konsultacje społeczne),
2) pisemnej na adres: Urząd Gminy w Dydni, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Dydnia 224, 36-204 Dydnia
3) osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, Urząd Gminy w Dydni,  pok. 9
Wzór formularza, na którym należy zgłaszać opinie i uwagi znajduje się w załączeniu niniejszego Ogłoszenia.
Opinie i uwagi wniesione:
- w inny sposób niż opisany powyżej zostaną automatycznie wyłączone z procesu ich rozpatrywania,
- po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane

Strategia rozwiązywania problemów społecznych - Gmina Dydnia 2015-2025

Konsultacje społeczne - formularz uwag