Hlavná obsah

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska

W nawiązaniu do ogłoszonego przez WFOŚiGW w Rzeszowie naboru wniosków o dofinansowanie usuwania azbestu informuje się, że osoby zainteresowane usunięciem wyrobów zawierających azbest proszone są o zgłoszenie się do Urzędu Gminy w Dydni pok. 106.  Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 marca 2016 r. Zgłoszenia należy dokonywać w formie pisemnej. W informacji należy podać imię i nazwisko, numer domu, rodzaj wyrobów zawierających azbest (np. płyty eternitowe) przybliżoną powierzchnię w m2. Dofinansowanie uzależnione będzie od ilości pozyskanych środków. O otrzymaniu dofinansowania decydować będzie kolejność zgłoszeń. Termin 5 marca podyktowany jest faktem, że Gmina Dydnia musi opracować wniosek o dofinansowanie.

Wójt Gminy Dydnia

Wzór zgłoszenia