Hlavná obsah

recital

Dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni serdecznie zaprasza na RECITAL SAKSOFONOWY w wykonaniu wybitnego  muzyka młodego pokolenia Rafała Rachwała, który odbędzie się 27 marca 2017 r o godz. 18:10 w sali koncertowej SM I st. w Dydni.

Rafał Rachwał pochodzi z Grabówki - Gmina Dydnia, ukończył z wyróżnieniem PSM I i II st. w Sanoku, AM w Poznaniu. Obecnie pracuje jako adiunkt klasy saksofonu w poznańskiej Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego. Aktywnie współpracuje z Filharmonią im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu i Orkiestrą Reprezentacyjną  Sił Powietrznych w Poznaniu. Prowadzi aktywną działalność koncertową i wykładową. Podczas Recitalu przy fortepianie  akompaniował będzie Daniel Eibin.
W trakcie  koncertu usłyszymy utwory z różnych stylów i epok.
Recital odbędzie się w ramach I Podkarpackich Warsztatów Klarnetowo – Saksofonowych  w Dydni.

Serdecznie zapraszamy.
Wstęp wolny.