Dostojni Jubilaci z Gminy Dydnia zostali zaproszeni na uroczystość z okazji Jubileuszu 50. lecia pożycia małżeńskiego, która odbyła się 29 lipca. Rozpoczęła się Mszą Św. w Kościele Parafialnym w Dydni.

Złote Gody świętowali: Helena i Stanisław Błoński (Niebocko), Aniela i Stanisław Dmitrzak (Jabłonka), Stanisława i Adolf Duda (Obarzym),Helena i Karol Fejdasz (Obarzym), Stanisława i Mieczysław Haduch(Krzywe), Helena i Lubomir Hawrylak (Niewistka), Helena i Tadeusz Kmiecik (Jabłonka), Zofia i Franciszek Kondracki (Jabłonka),Władysława i Eugeniusz Oleniacz (Niebocko), Józefa i Tadeusz Sabat(Niebocko), Janina i Jan Sendecki (Niebocko), Helena i Władysław Serednicki (Końskie), Zuzanna i Eugeniusz Sidor (Obarzym), Helena i Roman Szajnowski (Witryłów), Daniela i Kazimierz Węgrzyński(Witryłów), Stanisława i Michał Wójcik (Dydnia), Michalina i Władysław Zimoń (Grabówka), Barbara i Bronisław Szul (Obarzym),Zofia i Stanisław Demczak (Krzemienna), Genowefa i Kazimierz Turoń(Krzywe).
Wójt Jerzy F. Adamski witając Jubilatów złożył im życzenia długich lat w zdrowiu, szczęściu i pomyślności. Po wręczeniu medali za długoletnie pożycie małżeńskie od Prezydenta RP, legitymacji, dyplomów, kwiatów i prezentów nastąpił wspólny toast.
Wspomnienie dawnych czasów i wspólnie przeżytych lat przy kawie i cieście było urozmaicone występami Kapeli "Przepióreczka". Na uroczystość przybyli także zaproszeni goście: ks. Dziekan Adam Drewniak, Przewodniczący Rady Gminy Dydnia Piotr Szul, Zastępca Wójta Stanisław Pałys oraz rodziny Jubilatów.