Głównej zawartości

Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego  Stacja Opieki Caritas w Dydni informuje, że w dniach od 23 do 25 marca 2021 roku wydawana będzie żywność dla osób, rodzin, które ubiegały się o skierowanie do otrzymania pomocy w formie żywności  w miesiącu styczniu 2021 roku.
Żywność  wydawana jest w  ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014- 2020 Podprogram 2020.   

Harmonogram odbioru żywności:
23 marzec 2021 Dydnia,  Temeszów, Ulucz, Krzemienna,
24 marzec 2021 Niebocko, Grabówka , Krzywe, Niewistka,
25 marzec 2021 Jabłonka, Obarzym, Wydrna, Końskie, Witryłów
Żywność wydawana będzie w budynku gdzie mieści się Stacja Opieki Caritas w godz. od 11 – 15
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 SARS-CoV-2 na terenie naszego kraju , bardzo proszę  o zachowanie szczególnych środków ostrożności podczas odbioru żywności.
Proszę, aby ograniczyć liczbę osób, które będą odbierać żywność / nie przyjeżdżamy całymi rodzinami!/. Ponadto osoba odbierająca żywność jest zabezpieczona w maseczkę. Na placu przed budynkiem nie gromadzimy się w grupy, oczekujemy pojedynczo, zachowując dwumetrową odległość. Proszę także, by każdy był wyposażony w torbę lub karton do zabrania żywności. Zróbmy to sprawnie i bez zagrożenia dla siebie i innych.

Kierownik
Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego w Dydni
Gabriela Wójtowicz

0
0
0
s2sdefault