konkurs

Wójt Gminy Dydnia serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w gminnym konkursie „Z DYDYŃSKIEGO OGRODU NA STÓŁ”
Celem konkursu jest popularyzacja idei przydomowych ogródków warzywnych, owocowych, ziołowych, kwiatowych, które są naszą piękną i niepowtarzalną wizytówką.

Kategorie konkursowe:
• Przydomowy ogródek - w tej kategorii można zgłaszać przydomowe ogródki warzywne, owocowe, sady.
• Ogródek przyjazny pszczołom - w tej kategorii można zgłaszać przydomowe ogródki kwiatowe i ziołowe, obfitujące w rośliny miododajne.
• Danie z produktów z własnego ogródka - w tej kategorii można zgłosić potrawę, przetwory, wypieki, słodycze. Najważniejsze by były przygotowane z produktów z własnego ogródka. Dodatkowym walorem będzie wykorzystanie tradycyjnej receptury.
Zgłoszenia należy składać do 30 czerwca 2021 r. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się w sierpniu 2021 r.
Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest w załącznikach.

Karta zgłoszeniowa