Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat

mammografia

W dniu 30 listopada 2021 r., w godzinach 9:00-12:00 przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dydni (Dydnia 84) będą prowadzone bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat, które przez ostatnie 24 miesiące nie korzystały z tego badania lub otrzymały pisemne wskazanie do ponownego wykonania badania po upływie 12 miesięcy i nie były leczone z powodu raka piersi.

Mammografia jest bezpłatna, nie wymaga skierowania i wykonywana jest niezależnie od miejsca zamieszkania pacjentki.

Rejestracja pod numerem telefonu: 586 662 444.

Akcja organizowana jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Więcej informacji dotyczących profilaktyki raka piersi dostępnych jest na stronie www.nfz-rzeszow.pl/pacjenci/informacje/cztery-pory-roku/program-profilaktyki-raka-piersi 

317