Choinka w sali narad Urzędu Gminy pięknie przystrojona


13 grudnia do Urzędu Gminy w Dydni przybyli najmłodsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Jabłonce. Po złożeniu życzeń świątecznych i zaśpiewaniu kolęd zabrali się do pracy i własnoręcznie przygotowanymi ozdobami przystroili choinkę, w sali narad urzędu. Wójt gminy Dydnia Alicja Pocałuń wraz z dyrektor Zespołu Obsługi Szkół podziękowały przybyłym uczniom wraz z opiekunami i obdarowały małych kolędników słodyczami. W sali narad zagościła prawdziwie świąteczna, radosna atmosfera.

Maria Terlikowska – „Zaczarowane drzewko”

Choinka proszę pana

jest chyba zaczarowana,

bo zaraz wszystko odmienia:

było szaro, a ona wchodzi do domu –

zielona i spełnia marzenia.

Choinka – niby królewna

taka zielona i srebrna,

taka czerwona i złota. A pod nią – nasze marzenia

Efekty pracy można podziwiać na dołączonej fotogalerii.

327