Dni Otwartych Drzwi PODR Boguchwała połączone z XXII Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych

Dni Otwartych Drzwi PODR

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza w dniach 26-27 czerwca 2021 r. rolników, mieszkańców obszarów wiejskich i miast oraz sympatyków wsi do odwiedzenia cyklicznej imprezy – Dni Otwartych Drzwi PODR Boguchwała połączone z XXII Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych.

Zapoznacie się Państwo z dorobkiem hodowlanym podkarpackich rolników, prezentujących bydło mleczne i mięsne, owce i kozy, króliki i inne zwierzęta futerkowe, konie, alpaki oraz drób użytkowy
i ozdobny.

Na rozległym terenie zlokalizowana będzie wystawa maszyn i sprzętu rolniczego. Imprezę uzupełnią doświadczenia uprawowe prezentowane na 18 ha polu doświadczalnym PODR. Agencje rolnicze, instytuty, szkoły, związki hodowców, firmy doradcze, hodowlane, paszowe, chemizacyjne
i mechanizacyjne świadczyć będą doradztwo z zakresu hodowli, uprawy, pozyskania środków finansowych i marketingu. Jest to doskonała okazja do promocji swojej firmy i podkarpackiego rolnictwa.

Zorganizowane będą liczne konkursy, prezentacje i atrakcje również dla dzieci.

Podczas święta podkarpackiego rolnictwa można będzie dokonać zakupów materiału szkółkarskiego, kwiatów i owoców, miodu, wystawianych produktów spożywczych, rękodzieła oraz spróbować specjałów prezentowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Brzozowie organizuje wyjazd autokarem do Boguchwały w dniu 27.06.2021 z Dydni. Szczegóły wyjazdu i zapisy pod numerem telefonu: 723 977 311

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

392