Dziecięcy Uniwersytet Techniczny

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny

Szanowni Państwo,   Już 14 lutego o godz. 10:00  rusza rejestracja na nowy, letni semestr 2022 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego organizowanego przez Fundacje Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza.

Bezpłatne zajęcia przeznaczone są dla dzieci ze szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat. Zapisy prowadzone są na Rzeszów (osoby z całego woj. podkarpackiego), Mielec (osoby z powiatu mieleckiego), Dębice (osoby z powiatu dębickiego), Jasło(osoby z gminy i miasta Jasło oraz gminy Skołyszyn) oraz Ustrzyki Dolne (osoby z gminy Ustrzyki Dolne).

Zapisy prowadzone są online, rozpoczną się 14 lutego o godzinie 10.00 i potrwają do 21 lutego (włącznie).

Już dzisiaj zapraszamy na naszą stronę https://dolina-wiedzy.pl/dut/uczelnia/rejestracja/, na której dokładnie opisujemy sposób rejestracji oraz na nasz profil Facebook’a – Dziecięcy Uniwersytet Techniczny

393