Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Grabówce


8 lutego br. swoje święto obchodzili babcie i dziadkowie uczniów Szkoły Podstawowej w Grabówce. Dzieci z  pełnym zaangażowaniem przygotowały się do występu artystycznego. Były scenki rodzajowe, w których nie brakowało dobrych rad dla seniorów, popisy taneczne i życzenia śpiewane oraz recytowane. Wszystko zostało przyprawione szczyptą humoru, a o tym, że przybyłym gościom się podobało, świadczyły uśmiechnięte miny babć i dziadków. Dzieci doskonale poradziły sobie na scenie, a w grze aktorskiej popisały się wręcz mistrzowsko. Może to zalążek przyszłych talentów aktorskich, czego życzyła młodym artystom zaproszona na uroczystość wójt gminy Dydnia Alicja Pocałuń i nagrodziła ich wysiłek słodkimi upominkami. Z życzeniami zwróciła się do zaproszonych gości, gratulując jednocześnie zdolnych wnucząt.  Po części oficjalnej przyszedł czas na pogawędki i wspomnienia, jak to dawniej bywało….

322