EKOGALA – międzynarodowe targi produktów i żywności w wysokiej jakości

ekogala

Marszałek Województwa Podkarpackiego w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza na XVI edycję EKOGALI, która odbędzie się w dniach 16-17 grudnia 2022 roku w Regionalnym Centrum Sportowo – Widowiskowym “Podpromie” im. Jana Strzelczyka przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie.

Szczególnie zachęcamy do wzięcia w/w wydarzeniu podmioty związane z wytwarzaniem i obrotem produktami i żywnością wysokiej jakości rozumiana jako certyfikowana żywność ekologiczna, żywnościowe produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka

UDZIAŁ WYSTAWCÓW W TARGACH JEST BEZPŁATNY.

Nabór wystawców trwał będzie do wyczerpania powierzchniowi wystawowej, jednak nie później niż do dnia 21 listopada 202 roku.

W trakcie targów odbędą się konferencje, konkursy z nagrodami oraz pokazy gotowania i rękodzieła związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

WEJŚCIE DLA ZWIEDZAJĄCYCH BĘDZIE RÓWNIEŻ BEZPŁATNE.


Więcej informacji na stronie internetowej https://www.ekogala.eu/

288