Informacja Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego w Dydni

Zdjęcie wyróżniające wpisu

Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego  Stacja Opieki Caritas w Dydni informuje, że w dniach od 25 do 27 maja 2021 roku wydawana będzie żywność dla osób, rodzin, które ubiegały się o skierowanie do otrzymania pomocy w formie żywności  w miesiącu styczniu 2021 roku.

Żywność  wydawana jest w  ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014- 2020 Podprogram 2020.  

Harmonogram odbioru żywności:

 25 maj 2021       Dydnia,  Temeszów, Ulucz, Krzemienna,

 26 maj 2021       Niebocko, Grabówka , Krzywe, Niewistka,

 27 maj 2021       Jabłonka, Obarzym, Wydrna, Końskie, Witryłów

Żywność wydawana będzie w budynku gdzie mieści się Stacja Opieki Caritas w godz. od 12 – 15

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 SARS-CoV-2 na terenie naszego kraju , bardzo proszę  o zachowanie szczególnych środków ostrożności podczas odbioru żywności.

Proszę, aby ograniczyć liczbę osób, które będą odbierać żywność. Ponadto osoba odbierająca żywność jest zabezpieczona w maseczkę. Na placu przed budynkiem nie gromadzimy się w grupy, oczekujemy pojedynczo, zachowując dwumetrową odległość. Proszę także, by każdy był wyposażony w torbę lub karton do zabrania żywności. Zróbmy to sprawnie i bez zagrożenia dla siebie i innych.

Kierownik

Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego w Dydni

Gabriela Wójtowicz

509