Konferencja “Miody, zioła i ziołolecznictwo” – zaproszenie


Stowarzyszenie Euro-San oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku są organizatorami konferencji pt. “Miody, Zioła, Ziołolecznictwo”. Jest to już druga wspólna konferencja obu brzozowskich stowarzyszeń o tematyce zdrowotnej. Tematyka ziół, miodów oraz ich zastosowania w medycynie naturalnej staje się tematem coraz bardziej popularnym. Konferencja, przybliży i zgłębi temat wśród mieszkańców powiatu brzozowskiego. Swoją wiedzą podzielą się znakomici wykładowcy: Krystyna Judka zielarka, fitoterapeutka, ks. dr Tomasz Gałuszka (Pogórzańska Pasieka) oraz dr nauk med. Dariusz Sobieraj. Konferencja ma charakter otwarty bezpłatny. Będzie jej towarzyszył minikiermasz miodów i literatury tematycznej.

Plakat do pobrania TUTAJ

Materiał nadesłany

111