Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021 – KRUS

KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zawiadamia, że na platformie informacyjnej AgroNews.com.pl po raz kolejny zostanie przeprowadzony Internetowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Internauci w oparciu o informacje o gospodarstwie udostępnione przez Kasę wybiorą spośród laureatów etapu centralnego najbezpieczniejsze, ich zdaniem, gospodarstwo rolne. Na uczestniczące w Konkursie gospodarstwa będzie można głosować od 21 sierpnia do 20 września 2021 roku. System informatyczny zarejestruje tylko 1 głos z jednego komputera, identyfikując je po unikalnym numerze IP. Zwycięzca Konkursu internetowego otrzyma dodatkowe nagrody ufundowane przez organizatora tego plebiscytu.

Więcej informacji pod linkiem:

https://agronews.com.pl/artykul/zaglosuj-na-najbezpieczniejsze-gospodarstwo-rolne-w-kraju-internetowy-konkurs-krus-bezpieczne-gospodarstwo-rolne-wystartowal/

Z poważaniem

Krystyna Paradysz

Kierownik PT KRUS w Brzozowie

268