“Mikołajkowe Debiuty” w Gminnym Ośrodku Kultury w Dydni


1 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Dydni odbyły się eliminacje gminne konkursu muzycznego “Mikołajkowe Debiuty”. W konkursie udział wzięło 19 uczestników z przedszkoli w Dydni i Niebocku, ze szkół podstawowych w Dydni, Jabłonce i Grabówce. Występy oceniało jury w składzie: Sabina Kułak, Mateusz Florek i Marek Kupczakiewicz.

Wyniki przedstawiają się następująco:

1. miejsce Lena Wiech, „Popatrzcie na jamniczka”, SP w Grabówce

2. miejsce Iga Pęcherek „Płacze moje serce”, SP w Dydni

3. miejsce Michalina Klimowicz „Tylko jedna jest taka noc”, SP w Dydni

4. Lena Jatczyszyn „Meluzyna”, Zespół Szkół w Niebocku

Zwycięzcy eliminacji gminnych wezmą udział w koncercie finałowym, który odbędzie w Brzozowskim Domu Kultury 7 grudnia o godz. 17.00. Gratulacje dla wszystkich uczestników. Życzymy powodzenia w koncercie finałowym.

fot. Gminny Ośrodek Kultury, Bibliotek, Promocji i Wypoczynku w Dydni

262