Nowa strona internetowa KRUS


KRUS informuje, że z dniem 1 sierpnia 2023 r. na platformie GOV.PL uruchomiona zostanie nowa strona internetowa KRUS, dostępna pod adresem: www.gov.pl/krus. Na nowej witrynie rolnicy znajdą wszystkie informacje z zakresu zabezpieczenia społecznego rolników dostępne na dotychczasowej stronie. Wraz z uruchomieniem portalu www.gov.pl/krus strona internetowa Kasy pod adresem – www.krus.gov.pl – przestanie być dostępna.

 Dzięki stronie Kasy na platformie gov.pl rolnicy będą mieli dostęp do jednolitych i ustandaryzowanych informacji oraz e-usług w jednym miejscu. Tak jak dotychczas w serwisie Kasy dostępne będą informacje z zakresu m.in. ubezpieczenia społecznego rolników, świadczeń, prewencji wypadkowej, rehabilitacji leczniczej, czy orzecznictwa lekarskiego. Rolnicy pobiorą wszystkie niezbędne wnioski i formularze. 

Plakat do pobrania TUTAJ

166