O strategii budowania marki osobistej podczas warsztatu StrategOn Max


26 września w Urzędzie Gminy odbył się drugi bezpłatny warsztat pn. “StrategON MAX – marketing sensoryczny”, realizowany w ramach II etapu koncepcji „Uniwersytet Samorządności” objętej Podkarpackim Programem Odnowy Wsi na lata 2021-2025.

Poprowadziła go znana już mieszkańcom gminy Gabriela Antczak  – z marketingiem związana od 20 lat. Jest laureatką wielu nagród i posiada  tytuły: “Dyrektor Marketingu Roku” w kategorii “Wyjątkowa efektywność przy niskim budżecie”; “Sukces Roku”, “Osobowość Roku”, „Lider efektywnych kampanii marketingowych”, „Diament Kobiecego Biznesu” czy „Lwica Biznesu 2022″ w kategorii “Biznes z pasją”. Na swoim koncie ma sukcesy związane ze skutecznym wprowadzeniem na rynek produktów i usług różnych branż i kategorii, poparte rekordowymi wynikami sprzedaży. Jest autorką unikalnej metody StrategON MAX, pozwalającej na maksymalizację efektywności tworzenia strategii wspólnie z zespołem klienta. Pracuje niestandardowo. Pełni funkcję przewodniczącej konwentu „Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Tischnera” w Krakowie. Tworzy treści marketingowe, prowadzi warsztaty i szkolenia. Jest autorką poradnika “Mali mogą więcej. Marketing małej firmy czyli wojna o rynek”; znajdującego się przez wiele miesięcy w TOP10 kategorii poradniki Empiku; oraz licznych felietonów.

Warsztat z zakresu marketingu sensorycznego zrealizowany w ramach bloku promocyjno-gospodarczego obejmował zagadnienia dotyczące unikalnej metody działań marketingowych, angażujących w całościowy sposób wszystkie zmysły, tak by adresat działań promocyjno-marketingowych związał się z marką na głębszym, emocjonalnym poziomie. Każda z uczestniczek zaczerpnęła z warsztatu coś dla siebie, gdyż jak podkreślała prowadząca, każdy bez wyjątku posiada markę osobistą. Nie tworzy się jej od zera, a rozwija, poprawia i rozbudowuje. Przedstawiła założenia strategii marketingu pięciu zmysłów – w oparciu o wizualizację, słuch, smak, dotyk, węch i emocje, jako optymalne narzędzia do komunikacji. Po warsztacie była możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Przeprowadzenie szkoleń przez wybitnych specjalistów jest dużym wyróżnieniem dla mieszkańców gminy. Dlatego też zachęcamy do udziału w kolejnych warsztatach, które odbędą się 6 października w Urzędzie Gminy, pn. “Dzika medycyna – ziołowe przepisy Szeptuchy” w godz. 9.00-15.00. Będzie to warsztat o  sposobie zbierania i przetwarzania roślin, jak również korzyściach stosowania roślin w celach leczniczych. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje i zapisy dostępne będą pod nr. telefonu: 134308152.

268