Pasowanie na przedszkolaka w Samorządowym Przedszkolu w Niebocku


20 listopada maluchy Samorządowego Przedszkola w Niebocku zostali włączeni w poczet pełnoprawnych przedszkolaków. Zanim jednak dyrektor szkoły Beata Dżoń przy pomocy kolorowego zaczarowanego ołówka dotknięciem w ramię dokonała pasowania na przedszkolaka, dzieci wykazały się znajomością układów tanecznych, zaśpiewały piosenki, a także zwróciły się z prośbą do dyrekcji o dokonanie pasowania. W nagrodę otrzymały dyplomy, od wójt gminy Dydnia Alicji Pocałuń słodycze, zaś przewodniczącej rady rodziców Magdaleny Surmacz upominki. Oprócz najmłodszych przedszkolaków, również starsze grupy zaprezentowały swoje talenty, zabrzmiały piosenki po angielsku, a rodzice obejrzeli układy taneczne swoich pociech.  Pamiątkowe zdjęcia oraz słodki poczęstunek zwieńczyły ten ważny dla przejętych dzieci i ich rodziców dzień.

197