Pomoc dla ofiar pożaru

pożar

Caritas Archidiecezji Przemyskiej utworzyła specjalne konto bankowe na które można wpłacać datki dla rodziny z Dydni, która w dniu 21 maja 2021r . wskutek pożaru straciła dom.

Datki można przekazywać na numer konta bankowego:

77 1600 1332 1847 4932 3000 0006
BNP PARIBAS Bank Polska S.A.
z dopiskiem “zbiórka na odbudowę domu pogorzelców z Dydni”

Pożar, który wybuchł w domu mieszkańców Dydni niemal doszczętnie strawił jego wnętrze. W ciągu kilku godzin dwupokoleniowa Rodzina została pozbawiona domu wraz z całym dorobkiem swojego życia. W obliczu tak ogromnej tragedii liczy się każda zebrana złotówka, nawet drobna pomoc finansowa pomoże Rodzinie w odbudowie domu i podniesieniu się po tym niewyobrażalnie trudnym doświadczeniu.

Nie pozostawajmy obojętni na ludzką tragedię, okażmy solidarność, podarujmy Rodzinie nadzieję, że wszystko jeszcze będzie dobrze.

726