Rodzinne zakończenie karnawału w Samorządowym Przedszkolu w Dydni


19 lutego w Domu Ludowym w Jabłonce cała społeczność Przedszkola w Dydni uczciła Dzień Babci i Dziadka i jednocześnie w radosnych nastrojach zakończyła okres karnawału. Licznie przybyłych babcie i dziadków oraz zaproszonych gości przywitała dyrektor przedszkola Dorota Bluj, która jednocześnie zaprosiła do obejrzenia występów artystycznych przygotowanych przez przedszkolaki pod czujnym okiem wychowawczyń. Każda grupa zaprezentowała się w tańcu, nie zabrakło też wierszyków i życzeń, a na koniec wszyscy zaśpiewali seniorom “sto lat”. Korzystając z okazji, zaproszeni na tę uroczystość wójt gminy Dydnia Alicja Pocałuń oraz przewodniczący Rady Gminy Piotr Szul  złożyli życzenia babciom i dziadkom oraz wręczyli słodkie upominki przedszkolakom, nagradzając ich trud sceniczny. Co warte podkreślenia, dzieci świetnie poradziły sobie na scenie, pomimo tak młodziutkiego wieku. Zachwyt ich babć i dziadków oraz duma z pociech zostały wyrażone gromkimi brawami na zakończenie części artystycznej. Wnuczęta wręczyły upominki swoim dziadkom, po czym założyły karnawałowe stroje i przy muzyce orkiestry „The Music Band” wszyscy w radosnych nastrojach roztańczyli się, a wspomnieniom i serdecznym rozmowom nie było końca. Uroczystość nie mogłaby się odbyć, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie rodziców, za które serdecznie podziękowała dyrektor przedszkola.  

312