Warsztaty dla przedsiębiorczych

marketing

Wójt gminy Dydnia serdecznie zaprasza przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, liderów społecznych oraz mieszkańców zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej na warsztaty, które odbędą się 17 lutego br. o godz. 9.30 w sali narad Urzędu Gminy w Dydni.  

Podczas spotkania informacje o nowej perspektywie finansowej w ramach Funduszy Europejskich zaprezentuje przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Krośnie. Uczestnicy zapoznają się z ogólnymi założeniami programów: Polska Wschodnia, Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego oraz  Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.

O aktualnie prowadzonej działalności, zrealizowanych na terenie gminy projektach oraz naborach o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej opowie przedstawiciel LGD „Ziemia Brzozowska”.

Ostatnim punktem spotkania będzie warsztat z zakresu działań marketingowych, który poprowadzi Gabriela Antczak – autorka unikalnej metody StrategON MAX, pozwalającej na maksymalizację efektywności tworzenia strategii marketingowej tak dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, jak osób już doświadczonych w prowadzeniu biznesu.

Plakat do pobrania TUTAJ

155