WOŚP-owe atrakcje w Dydni


Już w najbliższą niedzielę 28 stycznia wielki finał WOŚP. Od godziny 9.00 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Sztab Dydnia zaprasza do udziału w wielu ciekawych inicjatywach, które odbędą się w holu Szkoły Podstawowej w Dydni. W programie min. II Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej, warsztaty z trenażerem strzeleckim, licytacje, rajd nordic walking i wiele atrakcji dla dzieci, m.in. przejażdżka quadem, stoiska policji, pieczenie kiełbasek, malowanie twarzy, szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, stoiska z przysmakami. Od godz. 9.00 do 16.00 będą trwały licytacje. A co można wylicytować? Na zdjęciach są przedmioty kącika różności, który znajduje się w holu Szkoły Podstawowej w Dydni. Z ciekawych przedmiotów, które będą dostępne to np. paleta drewna podarowana przez firmę drewkot.pl, darmowe wejściówki na MOSiR Sanok, pakiet wędkarski od Marka Owsianego. Zachęcamy do zaglądania na aukcje allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Dydnia, można też wesprzeć sztab poprzez eskarbonkę: https://bit.ly/4beVKFS. Zachęcamy do włączenia się w finał.

Plakat do pobrania TUTAJ

175