Zapraszamy do Niebocka na drugi turniej ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga!

beniaminek

Przed nami kolejny festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”! Drugi turniej odbędzie się pierwszy raz w Gminie Dydnia na stadionie w LKS “Victoria” w Niebocku. 23 września w najbliższą sobotę wszystkie nasze oddziały Beniaminka Soccer Schools spotkają się znowu razem. Rozgrywki toczyć będą się w czterech kategoriach wiekowych (2012/2013, 2014/2015, 2016/2017, 2018/2019).

Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowany jest dzięki firmie PKN ORLEN, która jest Sponsorem Tytularnym Rozgrywek, Sponsorem Głównym jest Energa z Grupy ORLEN. Sponsor Tytularny Akademii – PROFBUD. Sponsorzy Premium Akademii – Nowy Styl i Sell Waste. Partnerami rozgrywek są Gmina Dydnia, LKS “Victoria” Niebocko, OSP Niebocko, GOKBPiW w Dydni oraz Profbud Arena i FC.APP.

Do zobaczenia!

208