Zaproszenie na Wiosenne Targi Innowacji

Targi

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza na pierwsze ,,Wiosenne targi innowacji” które odbędą się 6 czerwca 2021 r.
Wydarzenie stworzy możliwość sprzedaży i zakupu kwiatów oraz szkółkarskiego materiału ozdobnego upiększającego nasze gospodarstwa. Swoje produkty będą wystawiać szkółkarze i producenci roślin ozdobnych. Zaprezentowana zostanie szeroka gama drzew i krzewów ozdobnych, bylin, roślin jednorocznych i ziół do nasadzeń w ogrodach przydomowych oraz na balkony i taras.
Będzie to impreza zlokalizowana na terenie otwartym wokół budynków PODR przy ul. Suszyckich 9 w Boguchwale.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej imprezie. 
Więcej informacji na stronie internetowej:

https://www.podrb.pl/wydarzenia/imprezy-rolnicze/wiosenne-targi-innowacji

241