Zbiórka na rzecz ofiar pożaru z Niebocka

pogożelcy

Caritas Archidiecezji Przemyskiej utworzyła specjalne konto bankowe, na które można wpłacać datki dla rodziny z Niebocka, których dobytek ucierpiał w pożarze w dniu 16 maja 2022 r. Prawdziwy obraz zniszczeń widać dopiero po wejściu do środka budynku.

Datki można przekazywać na numer konta bankowego:

88 1600 1332 1847 4932 3000 0002
BNP Paribas z dopiskiem „Pogorzelcy z Niebocka”

Pożar, który wybuchł w domu mieszkańców Niebocka w jednej chwili sprawił, że rodzina została pozbawiona dachu nad głową, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego mieszkania, zakupić wszystkie meble i sprzęty, które spłonęły lub uległy zniszczeniu w pożarze, do wymiany są wszystkie drzwi i okna na poddaszu, podłogi, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować.

W obliczu tak ogromnej tragedii liczy się każda zebrana złotówka, nawet drobna pomoc finansowa pomoże Rodzinie w odbudowie domu i podniesieniu się po tym niewyobrażalnie trudnym doświadczeniu.

Nie pozostawajmy obojętni na ludzką tragedię.

Zdjęcia: OSP Niebocko, GOPS Dydnia

832