17 czerwca 2021 mija ostateczny termin składania wniosków o płatności bezpośrednie do ARiMR

ARiMR

17 czerwca 2021 mija ostateczny termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich w ramach PROW (działania: rolnictwo ekologiczne, dobrostan zwierząt, płatności ONW, działania rolno-środowiskowo-klimatyczne, premia w ramach działania zalesieniowego).

W związku z mijającym terminem składania wniosków ARiMR wydłużył godziny otwarcia biur powiatowych:

• 14-16 czerwca 2021 od godz. 7:30 do godz. 18:00
  • 17 czerwca 2021 od godz. 7:30 do godz. 20:00

Wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za 2021 r. można składać jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus.

W tym roku ARiMR nie wysyła wniosków w formie papierowej. Rolnikom, którzy będą mieli trudności z dostępem do komputera lub wypełnieniem wniosku w formie elektronicznej, wsparcia technicznego oraz merytorycznego udzielają pracownicy biur w placówkach powiatowych ARiMR.