„Agroturystyka jako pomysł na działalność własną” – zaproszenie na pierwszy wykład


Wójt Gminy Dydnia zaprasza mieszkańców powiatu brzozowskiego na pierwszy bezpłatny wykład, który odbędzie się w Urzędzie Gminy w Dydni 17 lipca w godz. 15.00-18.00 – pn. „Agroturystyka jako pomysł na działalność własną”.
Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, kto może założyć gospodarstwo agroturystyczne i jakie warunki trzeba spełnić. Przedstawione zostaną również rozwiązania, które pozwolą przyciągnąć turystów.

Zadanie pn. „Uniwersytet Samorządności” w Gminie Dydnia – organizacja bezpłatnych wykładów, warsztatów i zajęć praktycznych dla mieszkańców powiatu brzozowskiego” mające na celu przeprowadzenie inicjatyw edukacyjnych w ramach koncepcji „Uniwersytet Samorządności” objęte „Podkarpackim Programem Odnowy Wsi na lata 2021-2025” dofinansowane ze środków budżetu województwa podkarpackiego.

Plakat do pobrania TUTAJ

109