Gminny Dzień Kobiet w Niebocku


9 marca br. w sali Domu Strażaka w Niebocku odbył się Gminny Dzień Kobiet. Obecnych na uroczystości przywitał i życzenia złożył dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Dydni Rafał Czopor. Do życzeń dyrektora przyłączyła się wójt gminy Dydnia Alicja Pocałuń – Życzę Wam  drogie Panie przede wszystkim zdrowia, żebyście miały przestrzeń, by każdego dnia dbać o sobie. Wasze zdrowie, wasza energia przekładają się na dobrostan waszych rodzin, gdyż jesteście, jej trzonem i podstawą, dla mężów, dzieci, rodziców czy przyjaciół. Bądźcie silne, dbajcie o siebie, bądźcie szczęśliwe i pamiętajcie, że trzeba marzyć, gdyż marzenia się spełniają, czasem w bardzo zaskakujący sposób. Realizujcie swoje pasje i cele. Na zakończenie życzyła wszystkim przyjemnych wrażeń i radosnego świętowania.

Sobotnie popołudnie należało do pań, które licznie zgromadzone w niebockiej sali wysłuchały koncertu muzyki estradowej w wykonaniu Gminnej Orkiestry Dętej pod batutą Mateusza Florka. Następnie na scenie pojawił się iluzjonista  Michał Skubida, który sprawił, że ten wieczór wypełnił się prawdziwą magią. Uwierzyły w nią nawet najbardziej sceptyczne panie. Wojciech Sobolak – śpiewający strażak uraczył panie koncertem wokalnym i najpopularniejszymi polskimi piosenkami.  Tradycyjnie tez do usług pań była konsultantka kosmetyczna  – przedstawicielka marki Mary Kay, a spotkanie było doprawione smacznymi przekąskami. Za organizację wieczoru wójt podziękowała dyrektorowi GOK-u oraz pracownikom i wszystkim zaangażowanym w przygotowania oraz podziękowała za obecność.

380