I Powiatowe Święto Ziemniaka – zaproszenie

I Powiatowe Święto Ziemniaka

Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Izdebkach- Wiesław Mistecki, Wójt Gminy Nozdrzec- Stanisław Żelaznowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Nozdrzec- Adrian Skubisz, zapraszają na I Powiatowe Święto Ziemniaka. Wydarzenie odbędzie się  dnia 19 września br. o godzinie 15 na placu przed Zespołem Dworskim w Izdebkach.

W programie wydarzenia poza prezentacją Kół Gospodyń Wiejskich, które zgłosiły chęć udziału
w I Powiatowym Święcie Ziemniaka, będzie możliwość skosztowania owoców ciężkiej pracy operatywnych Pań z terenu powiatu, pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej w Izdebkach, rozstrzygnięcie konkursu dla
Kół Gospodyń Wiejskich oraz występ grupy teatralnej z Hłudna, która zaprezentuje przedstawienie pełne folkloru oraz komedii.

Wydarzeniu będą towarzyszyły darmowe atrakcje dla dzieci, a każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat środowiska przy stoisku Związku Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego oraz zakupić zdrową ekologiczną żywność w postaci serów oraz miodów od lokalnych producentów.

Po wydarzeniu odbędzie się zabawa pod gwiazdami zorganizowana przez Retro Izdebki, w trakcie której zagra DJ Gregor- WSTĘP WOLNY!

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków powiatu brzozowskiego w wysokości 2500,00 złotych oraz
z budżetu Gminy Nozdrzec w wysokości 4700,00 złotych.

Plakat

577