INFORMACJA Gminnej Komisji Wyborczej w Dydni z dnia 5 marca 2024r.

Zdjęcie wyróżniające wpisu

Gminna Komisja Wyborcza w Dydni w składzie:

  1. Żaczek Tomasz – przewodniczący komisji.
  2. Fejdasz Wiesława Maria – zastępca przewodniczącego komisji.
  3. Bieda Jolanta Barbara – członek komisji.
  4. Bluj Iwona – członek komisji.
  5. Jatczyszyn Agnieszka Halina – członek komisji.
  6. Kopiczak Justyna Józefa – członek komisji.
  7. Rzepka Irena Małgorzata – członek komisji.
  8. Siedlecka Iwona Agnieszka – członek komisji
  9. Sokołowska – Białas Kamila Anna – członek komisji
    Informuje, że dyżury Komisji pełnione będą według poniższego harmonogramu:
    06.03.2024r. w godz. od 14:00 do 16:00
    07.03.2024r. w godz. od 14:00 do 16:00
    08.03.2024r. w godz. od 14:00 do 16:00
    11.03.2024r. w godz. od 14:00 do 16:00
    12.03.2024r w godz. od 14:00 do 16:00
    13.03.2024r w godz. od 14:00 do 16:00
    14.03.2024r w godz. od 14:00 do 16:00
    Dyżury Komisja będzie pełnić w swojej siedzibie:
    Urząd Gminy w Dydni 36-204 Dydnia, Nr 6 sala narad.
    tel. 13 4308146

Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej w Dydni
Tomasz Żaczek

350