Koło Gospodyń Wiejskich w Wydrnej zwycięzcą Bitwy Regionów 2022 w Brzozowie

piknik

11 września 2022 r. podczas pikniku powiatowo-gminnego w Brzozowie odbył się konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich Bitwa Regionów 2022.

W konkursie udział wzięło łącznie 12 kół z terenu powiatu brzozowskiego, w tym 6 kół z terenu gminy Dydnia: KGW Dydnia, KGW Krzywe, KGW Niebocko, KGW Niewistka, KGW Obarzym, KGW Wydrna. Panie suto zastawiły stoły na swoich stoiskach lokalnymi przysmakami, których mogli skosztować uczestnicy pikniku.

Zwyciężczyniami powiatowego etapu konkursu zostały panie z KGW Wydrna, tym samym kwalifikując się do etapu wojewódzkiego. Solidne, drugie miejsce zdobyły natomiast panie z KGW Niebocko.

Wszystkim uczestniczkom konkursu serdecznie gratulujemy, a zwyciężczyniom życzymy powodzenia na dalszym etapie kulinarnych zmagań.

Źródło zdjęć: brzozowiana.pl