KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY GMINNYCH ZAWODÓW w SPORTACH OBRONNYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY DYDNIA

LOK

W dniu 12.03.2022 r. na strzelnicy sportowej LOK w Brzozowie odbyło się szkolenie w zakresie bezpiecznego posługiwania się bronią sportową, oraz rozegrane zostały zawody strzeleckie dla członków OSP z terenu gminy Dydnia, przeprowadzone przez instruktorów strzelectwa sportowego ZW LOK Rzeszów        i Klubu Strzeleckiego „SOKÓŁ” Jedlicze LOK. W szkoleniu i zawodach uczestniczyło 31 osób, a rezultaty zawodów które rozegrano z karabinka sportowego i pistoletu GLOCK, podajemy poniżej.

Sędzia główny zawodów: Edward Świątek   licencja 5614/I/21

Sędzia  biura obliczeń: Artur Królicki            licencja 5601/II/16

Sędziowie stanowiskowi: Tomasz Kułak      licencja 12178/III/19

Dariusz Chorążak instruktor

Andrzej Myćka instruktor

Jarosław Chorążak instruktor

Komunikat nr 1- pistolet GLOCK

Lp.Nazwisko i imiępktuwagi
Chorążak Jarosław96 
Barański Damian90 
Bocoń Stanisław89 
Bielański Mieczysław88 
Tyczka Sławomir82 
Orłowski Marek82 
Starzak Dawid80 
Rozputyński Marcin79 
Kmiotek Dawid73 
Tymiński Jakub66 
Pałys Mateusz65 
Sokołowski Marcin58 
Gładysz Jakub54 
Czopor Daniel42 
Bocoń Marek37 
Dymnicki Tomasz35 
Siewiecki Dawid34 
Bluj Daniel33 
Wójcik Patryk32 
Orłowski Patryk32 
Pytlowany Stanisław30 
Kaliniecki Janusz25 
Serwański Kamil24 
Zubel Dawod23 
Jarosz Marek23 
Gaworecki Bartłomiej20 
Barszczowski Dominik14 
Niemiec Grzegorz14 
Nieznański Piotr12 
Kłyż Andrzej6 
Kraczkowski Paweł6 

Komunikat nr 2 – karabinek sportowy

Lp.Nazwisko i imiępktuwagi
Chorążak Jarosław97 
Kmiotek Dawid95 
Rozputyński Marcin95 
Bocoń Stanisław94 
Bielański Mieczysław93 
Gładysz Jakub92 
Siewiecki Dawid92 
Starzak Dawid91 
Wójcik Patryk89 
Bocoń Marek87 
Barański Damian87 
Orłowski Patryk86 
Dymnicki Tomasz84 
Sokołowski Marcin83 
Pałys Mateusz83 
Tyczka Sławomir83 
Nieznański Piotr82 
Zubel Dawod82 
Orłowski Marek81 
Pytlowany Stanisław72 
Jarosz Marek70 
Niemiec Grzegorz67 
Czopor Daniel59 
Tymiński Jakub57 
Gaworecki Bartłomiej55 
Kłyż Andrzej54 
Barszczowski Dominik45 
Kraczkowski Paweł30 
Kaliniecki Janusz26 
Serwański Kamil0 
Bluj Daniel0 

Komunikat nr 3 – dwubój strzelecki karabinek + pistolet

Lp.Nazwisko i imięPist.Kar.Dwubój
Chorążak Jarosław9697193
Bocoń Stanisław8994183
Bielański Mieczysław8893181
Barański Damian9087177
Rozputyński Marcin7995174
Starzak Dawid8091171
Kmiotek Dawid7395168
Tyczka Sławomir8283165
Orłowski Marek8281163
Pałys Mateusz6583148
Gładysz Jakub5492146
Sokołowski Marcin5883141
Siewiecki Dawid3492126
Bocoń Marek3787124
Tymiński Jakub6657123
Wójcik Patryk3289121
Dymnicki Tomasz3584119
Orłowski Patryk3286118
Zubel Dawod2382105
Pytlowany Stanisław3072102
Czopor Daniel4259101
Nieznański Piotr128294
Jarosz Marek237093
Niemiec Grzegorz146781
Gaworecki Bartłomiej205575
Kłyż Andrzej65460
Barszczowski Dominik144559
Kaliniecki Janusz252651
Kraczkowski Paweł63036
Bluj Daniel33033
Serwański Kamil24024

Komunikat nr 4 – klasyfikacja drużynowa

Nazwisko i imięPist.Kar.Dwubój Zespm-ce
 
Tymiński Jakub66571233236
Barszczowski Dominik144559
Sokołowski Marcin5883141
 
Chorążak Jarosław96971935612
Dymnicki Tomasz3584119
Niemiec Grzegorz146781
Kmiotek Dawid7395168
 
Pałys Mateusz65831485891
Wójcik Patryk3289121
Rozputyński Marcin7995174
Gładysz Jakub5492146
 
Gaworecki Bartłomiej2055752988
Nieznański Piotr128294
Zubel Dawod2382105
Serwański Kamil24024
 
Tyczka Sławomir82831654723
Bocoń Stanisław8994183
Bocoń Marek3787124
 
Orłowski Marek82811634345
Orłowski Patryk3286118
Kłyż Andrzej65460
Jarosz Marek237093
 
Czopor Daniel42591012039
Pytlowany Stanisław3072102
 
Siewiecki Dawid34921263037
Barański Damian9087177
 
Bielański Mieczysław88931814394
Kaliniecki Janusz252651
Starzak Dawid8091171
Kraczkowski Paweł63036
 
Bluj Daniel3303333 

Dyplomy zwycięzcom oraz uczestnikom zawodów w imieniu Pani Alicji Pocałuń Wójta Gminy Dydnia wręczał  Stanisław Pytlowany kierownik referatu UG oraz  Edward Świątek   sędzia główny zawodów.

252