Konkurs kulinarny dla KGW “Ale ryba!”


Fundacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi” serdecznie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie kulinarnym „Ale ryba!”! To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje kulinarne umiejętności i podzielić się wspaniałymi przepisami z innymi. Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze KGW.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Konkursie kulinarnym?

Etap I –  polega na przesłaniu przez Koło Gospodyń Wiejskich przepisu autorskiego dania, którego jednym z głównych składników jest karp lub sandaczZgłoszenia konkursowe należy przesłać poprzez generator wniosków (www.pomaganie-krzepi.pl/generatordo dnia 30 czerwca o godz. 23:59.

Do drugiego etapu zostanie zaproszonych 24 Kół Gospodyń Wiejskich.

Etap 2 – polega na przygotowaniu i zaprezentowaniu przed Jury konkursowym dania, do którego przepis został przesłany w Etapie I.

Nagrodami głównymi w Konkursie są nagrody rzeczowe (tj. mały sprzęt AGD oraz produkty Grupy Kapitałowej Krajowej Grupy Spożywczej S.A.) ufundowane przez Organizatora na rzecz zwycięskich KGW. Łączna pula nagród wynosi 20.000 zł

Więcej informacji na temat konkursu pod linkiem: https://bit.ly/45fqaF6

96