Polski e-bazarek – platforma dla polskich producentów i konsumentów

bazarek

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego kontynuuje realizację kampanii „Cudze chwalicie – swoje poznajcie” promującą platformę polskiebazarek.pl.

Platforma ta pomaga w nawiązaniu bezpośrednich kontaktów rolników i producentów żywności z konsumentami i odwrotnie. Można na niej bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży, jak również promować swoje produkty. Dochód ze sprzedaży produktów trafia bezpośrednio do rolników, omijając marże i pośredników.

Polskiebazarek.pl jest realizacją polityki rozwoju rynków rolnych. Dokonując zakupów poprzez platformę, konsument ma pewność wysokiej jakości żywności, jak również świadomość jej pochodzenia, producent – bezpośredni zysk. W ten sposób wspierana jest również nasza rodzima, polska gospodarka.

Więcej informacji na stronie: www.polskiebazarek.pl 

Informacja o kampanii „Cudze chwalicie – swoje poznajcie”: www.gov.pl/web/rolnictwo/cudze-chwalicie-swoje-poznajcie–zapraszamy-na-polskiebazarekpl 

288